Eğitim

İMZA KİŞİLİK ANALİZİ

Harfleri ve çizgileri barındıran imzalar biz farkında olmadan hakkımızda çok şey söyler. Yasal olmasının yanında, kişilik özelliklerimizi, karakterimizi, duygularımızı da gösterir. Kısacası imzamız genel kişiliğimiz hakkında çok ipucu barındırır.

RENK KİŞİLİK ANALİZİ

Nasıl iletişim kuruyoruz? Kendimizi ne kadar tanıyoruz? Geliştirdiğimiz personalarımızın yaşamımızdaki veçhelerimizi ayrı ayrı etkilediğinin farkında mıyız? Renk eğitimi biraz sıra dışı bakış açısı sağlıyor hepimize. Sınırlılıklarımızın farkına varırken aslında sandığımızdan farklı biriyle tanışıyoruz.

MÜZAKERE VE İKNA

Hayatımınız her anı müzakere etmekle, birilerini bir takım şeylere ikna etmekle geçiririz. Basından sıklıkla yıllar süren sonuçsuz müzakere haberleri okur, kendi “keşke”lerimizi düşünürüz. Peki müzakere nedir?

MOTİVASYON

Eğitimimiz hedef odaklı üst düzey verim sağlama yetkinlikleri kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır.

KOÇLUKLA İLETİŞİM

Eğitimin hedefi, bireyin önce kendisiyle iletişimde olmasını, sonra çevresiyle olan iletişimini güçlendirmesini  sağlayarak, koçlukla iletişim yetkinliklerini katılımcılara aktarmaktır.

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ

Bu program, Eğitim içeriği hazırlamanın pratikliğini göstermenin yanısıra ,farklı eğitmen modellerini deneyimleterek devam eden eğitim, uygulamalar ve geri bildirimlerin katkılarıyla, özgüven ve sakinlik değerlerini vererek ilgiyi sürekli canlı tutan ilk eğiticinin eğitimi programıdır.

ALGI VE ALGI BİÇİMLERİ

Eğitimin hedefi algılama biçimlerimizi öğrenip, bilinç dışında oluşan verilerin de önemini fark ederek beynimizi yönetebilmektir.

ZİHİN HARİTALARIYLA ÜRETKENLİK VE ZAMAN ETÜDÜ

Eğitimimiz, beynimizi tanımak, daha iyi kullanabilmek için yöntemler öğrenmek, beynimizin kontrolünü elimize alabilmek ve performansını en üst seviyeye getirebilmek üzerine geliştirilmiştir.

STRES YÖNETİMİ

Stres konusunda bilgi vermenin ötesinde bireylerde stresle baş etmeye yönelik davranış değişimini hedefleyen bir programdır.

SAHNE VE SUNUM TEKNİKLERİ/ HİTABET VE DİKSİYON

Eğitimimizin temel amacı artikülasyonu düzgün ve sahneye profesyonelce hakim olabilen, güzel ve başarılı sunumlar yapabilen bireyler yetiştirmektir.