KOÇLUK BAKIŞ AÇISIYLA LİDERLİK

Yönetici tipleri, Günümüz de Liderlik, Koçluğa giriş, Jung Teoremi, Kişilik tipleri, Dinleme boyutları, Geri-İleri bildirim verme, Liderin engelleri, Kendi liderlik yolunu bulma, Y Kuşağına Liderlik, konularından oluşmakta ve uygulamalarla sunulmaktadır.

SÜRE:
2 Gün

Eğitmen:

Nabi Tunçel
Çözüm Ortağı / Profesyonel Koç

Adres

Miren Eğitim & Danışmanlık   Harita

Günümüz dünyasında insan en önemli sermaye haline geldi. Deloitte’in 140 ülkede 10400’den fazla iş adamı ve İK lideri ile çalışarak hazırladığı “2017 Küresel İnsan Kaynakları Trendleri” raporunda: teknoloji ve otomasyon ile birlikte iş kollarının da yeniden tanımlandığı belirtilirken; insan faktörünün kattığı empati, iletişim ve sorun çözme gibi değerlerin çok daha önem kazandığı vurgulanıyor. Çalışanlarımızın performans üretmediği bir ortamda şirketlerin gelecekte varolması imkansız hale geliyor. Performans üretebilmenin en önemli yolu ise çalışanlara doğru biçimde Liderlik yapabilmektir. Bu eğitimde Koçluk bakış açısıyla liderlik yapabilmek konusunda gelişim hedeflenmektedir.

 

Neler Kazanacaksınız?

  • Yöneticilik tanımları / Günümüzde Liderlik
  • Koçluk,Mentorluk,Danışmanlık
  • Geri-İleri bildirim verme
  • Dinlemenin 3 boyutu
  • Çözüme odaklanmak
  • Motivasyon yaratma

 

Kimler Katılmalı?

Koçluk Bakış Açısıyla Liderlik Eğitimi programına yöneticiler, yönetici adayları, İnsan Kaynakları çalışanları, Kariyer hedeflerine ulaşmak için liderlik becerilerini geliştirmek isteyen çalışanlar, iş ve sosyal yaşamında daha etkili iletişim kurmak isteyenler katılım göstermektedir.

Kurumsal ve bireysel eğitimlerimiz ile ilgili teklif taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz

Teklif Talebi