KUŞAKLARI ARASI İLETİŞİM / Y KUŞAĞINI YÖNETMEK

Y Kuşağı ile ilgili araştırmalar, değerleri, iş ve sosyal yaşamdan beklentileri, Y Kuşağını işe alabilmek ve elde tutabilmek için yapılacaklar, Y Kuşağı ile doğru iletişim kurmanın yöntemleri konularından oluşmakta ve uygulamalarla sunulmaktadır.

SÜRE:
1 Gün

Eğitmen:

Nabi Tunçel
Çözüm Ortağı / Profesyonel Koç

Adres

Miren Eğitim & Danışmanlık   Harita

Günümüz iş dünyasında üç kuşak birarada çalışmaktadır. Hayata bakışları, beklentileri ve değerleri birbirinden çok farklı olan bu üç kuşağın çatışması  iş yaşamında pek çok sorunun ortaya çıkmasına ve  buna bağlı olarak performansların düşmesine neden olmaktadır. Verimliliğin ve sürdürülebilirliğin devamı tüm kurumlar için en büyük sorun olmaktadır. Artan rekabet ortamında verimliliği sağlamayan firmalar hızla yok olmaktadır. Bu eğirtim farklı kuşlakların birbirlerini anlamalarının ve birlikte performans üretmelerinin yollarını bulmamızı sağlamayı amaçlamaktadır. Özellikle, iş yaşamında çalışanların %40’ından fazlasını  oluşturan Y Kuşağı çalışanların potansiyellerinin performansa çevrilmesi için yapılması gerekenler konusunda ipuçları sunmaktadır.

 

Neler Kazanacaksınız?

  • Kuşak tanımları
  • Kim bu Y Kuşağı?
  • Y Kuşağının Değerleri-Alışkanlıkları ve Beklentileri nedir?
  • İş gücü kaybının şirketlerin geleceğine etkisi
  • Performans üretmeleri için ne yapmalı?

 

Kimler Katılmalı?

Kuşaklar Arası İleitişim / Y Kuşağını Yönetmek eğitimine yöneticiler, yönetici adayları insan kaynakları çalışanları katılım göstermektedir.

Kurumsal ve bireysel eğitimlerimiz ile ilgili teklif taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz

Teklif Talebi