YÜKSEK PERFORMANSLI TAKIMLAR OLUŞTURMAK

Takım nedir, takım olmanın önündeki engeller, verimlilik nedir, performans, geri bildirim, etkili iletişim, çatışmayı yönetmek konularında yeni bilgiler ve sürekli uygulamalar ile pekiştirmeler.

SÜRE:
2 Gün

Eğitmen:

Nabi Tunçel
Çözüm Ortağı / Profesyonel Koç

Adres

Miren Eğitim & Danışmanlık   Harita

Kategoriler

Kurumsal Eğitim

Günümüz iş dünyasında rekabet gittikçe korkunç bir hal almaktadır. Ticaretin şekilleri ve kuralları hızla değişmekte rekabete ayak uyduramayan şirketler hızla erimekte ve kaybolup gitmektedir. Bu değişkenler içerisinde hiç değişmeyen bir şey var ise o da: başarı için takımların yüksek performans üretmelerinin gerekliliğidir. Artan rekabetle birlikte sürdürülebilir olmanın tek yolu takımların yüksek performans üretmeleri ile verimliliğin sağlanmasıdır. Bu eğitim takım dinamiklerinin ve departmanlar arasında işbiriliğinin sağlanması ile yüksek performans üretmenin yöntemleri, takımların performanslarını artırmada liderin rolü ve modern liderliğin ipuçlarını bulmanızı sağlayacaktır.

 

Neler Kazanacaksınız?

  • Takım Nedir sorusuna cevaplar ,
  • Takım olmanın önündeki engelleri kaldırmanın yolları,
  • Takım Performansı nasıl geliştirilir,
  • Ben’den, Biz’e yolculuk,
  • Koç Liderlik becerileri konularında yeni bilgiler öğreneceksiniz.

 

Kimler Katılmalı?

Yüksek performanslı takımlar oluşturmak eğitimine: İşletme sahipleri, yöneticiler, yönetici adayları katılım göstermektedir.

Kurumsal ve bireysel eğitimlerimiz ile ilgili teklif taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz

Teklif Talebi