Ceren Cebeci

Ceren Cebeci

Eğitmen / Profesyonel Koç

1985 yılında Elazığ’ da doğdu. 2002 yılında Bilkent üniversitesi siyaset bilimi bölümünden mezun olduktan sonra ,2009 yılında Başkent üniversitesi muhasebe ve finansal yönetim bölümünü bitirdi.  Bankacılık  ve finans sektöründe iş hayatına başladı. Bir süre bankacılık sektöründe  yöneticilik yaptı  ve sonrasında Ndaş şirketinde üst düzey yönetici olarak çalışma hayatını sürdürdü. Geçmişten beri insan psikolojisine ve davranışlarına olan merakı onu iş hayatında da insan ilişkilerini gözlemlemeye itince mutlu insanların aynı zamanda da başarılı insanlar olduğu kanısına vardı.

Çıktığı hayat yolculuğunda ilk önceliği kendi yaşam amacını sorgulamak oldu. Bu hayatta neden varım? Nasıl yaşarsam mutlu olurum?  İnsanlara nasıl değer katabilirim ? Sorularını kendine sormayı sıklaştırınca hayatının yönünü bambaşka bir alana çevirdi.

Hacettepe üniversitesi klinik psikoloji ve sosyal psikoloji derslerine 4 yıl boyunca misafir öğrenci olarak katıldı. Şu anda Sosyoloji bölümünde okumaya devam ediyor.

Öyle bir iş yapmalıydı ki iş gibi olmamalıydı onun için, aşk ile yapmalıydı. İnsanların mutluluğunun ve bu mutluluğun beraberinde getirdiği başarının ilişkileriyle ve özel yaşantılarıyla olan güçlü bağına da emin olunca insan ilişkileri, iletişim ve davranış bilimi üzerine yeniden bir yolculuğa çıktı.

Eğitimlerinin son basamağında yolu koçluk ile kesişti ve ICF onaylı koçluk eğitimlerini  keyifle bitirdi. Aldığı Profesyonel koçluk eğitimlerinin üstüne

Yönetici Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Takım  Koçluğu, İlişki Koçluğu, Kalıtsal Aile Travmaları, NLP, Transaksiyonel Analiz, Duygusal Zeka Eğitimi, Eğiticinin Eğitimi, Sahne ve Sunum Teknikleri eğitimlerini de ekleyerek, 2500 saatin  üzerinde koçluk, danışmanlık ve eğitmenlik tecrübesiyle hayalini gerçekleştirdiği Miren Eğitim & Danışmanlık firmasını kurdu. Yaptıkları kurumsal ve bireysel eğitimlerle, profesyonel ekibi  ile beraber

‘Miren  Eğitim & Danışmanlıkta’ çalışma hayatına devam etmekte.

Geçmiş Programlar

ID Program Adı Süre Tarih
UE-002 Ebeveyn Okulu 31 Saat 13/09/2021
UE-002 Sahne – Sunum ve İdeal Konuşmacı Eğitimi 27 Saat 13/09/2021
UE-002 NLP Teknikleri İle Kişisel Dönüşüm Programı 30 Saat 13/09/2021
UE-003 Eğitici Eğitimi 30 Saat 13/09/2021