NLP Teknikleri İle Kişisel Dönüşüm Programı

Kontrolü ele alacak cesaretin ve gücün varsa, gel beraber bir yolculuğa çıkalım... Kim bilir belki direksiyonun kontrolünü ele alma zamanın gelmiştir...

Eğitmen / Konuşmacı

Ceren Cebeci
Eğitmen / Profesyonel Koç

Başlangıç

14/12/2019 - 10:00

Bitiş

15/12/2019 - 16:00

Adres

Miren Eğitim & Danışmanlık   Harita

Kategoriler

Atölye

Programımız kendini tanıma, psikolojik tetikleyicilerini bulma, İletişimini güçlendirme, stresini yönetme üzerine tasarlanmıştır.

Kafanızda sürekli konuşan birkaç ses olduğunu fark ettiğiniz oluyor mu?

Seslerden biri sizi sürekli eleştirip, kendinizi kötü hissettirirken, diğeri korkuyor veya isyan ediyor.  Bir diğeri ‘’aman huzurumuz kaçmasın, sorun çıkmasın’’ derken bir başkası “kendine güven” ya da “dur yapamazsın” diyor olabilir.

Peki bu sesler kimlerin sesleri?

Kendi iç seslerimizi tanımak, bizi durduran sesleri biraz kısmak, destekleyen sesleri daha fazla açmak mümkün. Duygusal belleğimizde kendi yorumlarımızla depoladığımız ve sonra güncellemediğimiz için bugün bizi kısıtlayan, engelleyen kararlarımız olabilir.

Eğitim süresince hedefimiz, herkesin prens ve prenses olarak doğduğunu ama yaşadıkları neticesinde kurbağaya dönüştüğünü anlamamızı sağlamak, Ta’nın amacının da yeniden bizi özümüze  evirerek prens yada prenses olarak hayatımıza devam edebileceğimizin kolay olduğunu katılımcılarımıza göstermek ve deneyimletmektir.

Biz bu eğitimde geçmiş anıları, bizi engelleyici kararları fark ederek, yeni ve geliştirici kararlar almayı öğreneceğiz. Yaşam senaryomuzu gözden geçirip, kaybeden değil, kazanan olacağız.

Eğitimimiz dramalar eşliğinde, katılımcılar ile birebir çalışmalar yaparak ilerlemektedir.

Katılım Belgesi Detayları :

  • Uzman eğitmenlerce imzalıdır
  • İsminize özel, İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanır
  • Kişiye özel seri numaralıdır
  • Veri tabanımızda tüm başvurularınız için referans olmak üzere arşivlenir
  • Kayıp veya yıpranma halinde belgeniz ücretsiz yenilenir.

Program:
1.Gün : 14.12.2019 / 10.00 – 16.00
2.Gün : 15.12.2019 / 10.00 – 16.00

 

Eğitim programı ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve uzmanlarımız ile görüşmek istiyorsanız, aşağıdaki butona tıklayarak talebinizi iletiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizlerle iletişime geçecektir.

Başvurunuzu tamamlamanız halinde ekibimiz sizlerle iletişime geçecektir. Bildirim e-postalarımızı düzenli alabilmek için lütfen spam/junk klasörünüzü kontrol ediniz.

ETKİNLİĞE KATIL

Kimler Neler Demiş?

avatar