180
Kimler Neler Demiş?

avatar
180 Comment threads
0 konu cevapları
131 Takipçiler
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
177 Yorum yazarları
Süleyman ŞahanAhmed HALFAYAElif YILDIRIMErsin OdabaşıMerve Yılmaz Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Süleyman Şahan
Ziyaretçi
Süleyman Şahan

Öz gıda iş sendikası şube başkan yardımcılarına yönelik 23-25 Şubat 2021 tarihleri arasında yapılan eğitimde bizlere eğitim konusunda her türlü desteği veren Ceren CEBECİ hanıma çooook teşekkür ediyorum.
Böylesi eğitimi herhesinnalması gerektiğini düşünüyorum.
Herşey için çok teşekkür ediyorum
Kalın sağlıcakla
Süleyman Şahan
Öz Gıda İş Sendikası
Karaman şube başkan yardımcısı

Ahmed HALFAYA
Ziyaretçi
Ahmed HALFAYA

Hz. Ali Efendimiz ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ demiştir.
Bu güzel sözü eğitim programı boyunca aklımdaydı. Bana cesaret verdiğiniz için ve 3 gün boyunca hiç sıkılmadan bize birşeyler öğretmeye çalıştığınız için çok teşekkür ederim.
Başarılarınızın devamını diliyorum. ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.

Elif YILDIRIM
Ziyaretçi
Elif YILDIRIM

Saygıdeğer ve kıymetli Ceren hocam,
Kendi adıma çok eğlenceli, keyifli ve kazanım dolu bir eğitim programına katılmış olmaktan mutluluk duyuyorum.
HAK-İŞ çatısı altında çalışan bir uzman olarak yeterliliklerime sizin sayenizde bir yenisini eklemiş oldum. Ayrıca eğitim süresi boyunca, ilk olarak sizi ve eğitime katılan uzman arkadaşlarımı daha yakından tanımış olmaktan da onur duydum. Hayatım boyunca hatırlayacağım önemli hatıralar bıraktınız bende. Öğrettiklerinizle sahnelerde ve sunumlarda daha başarılı çalışmalara imza atmayı umuyorum, desteğiniz ve motive edici sözleriniz için gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgi ve saygılarımla,
Elif YILDIRIM

Ersin Odabaşı
Ziyaretçi
Ersin Odabaşı

Sevgili Ceren Hocam;
Enerjinizle hayat bulduğumuz, güleryüzünüzle mutlu olduğumuz ve profesyonelliğinizle bilgi dolduğumuz, 3 günün 3 dakika kadar hızlı, keyif, bilgi ve kahkaha dolu geçtiği eğitim programını unutmamız elbette mümkün olmayacak. Eğitimlerde edindiğimiz bilgilerin yanı sıra sizin sayenizde samimiyetin ve iyi niyetin bilgi, beceri, donanım ve tecrübeyle yoğrulduğunda insanların hayatına nasıl dokunduğunu yaşayarak görmüş oldum. Sayenizde iyi bir eğitimci nasıl olunur onu görmüş oldum. Eğitimin ve eğitimcinin kutsallığına olan inancım hiçbir zaman değişmeyecektir. İnandığınız bu kutlu ve anlamlı yolda başarılarınızın devamını diliyorum. Yeni eğitimlerde, yeniden karşılaşmak dileğiyle…

Merve Yılmaz
Ziyaretçi
Merve Yılmaz

Sevgili Ceren Hocam,
Sahne, sunum ve temsil yetkinliklerinin geliştirilmesi kapsamında, sizinle 3 gün boyunca dolu dolu bir eğitim programınında bir araya gelmiştik. Zamanın çok çabuk geçtiği akıcı, verimli ve eğlenceli bir eğitimi sizinle tamamladık. Eğitim sürecince bizlere karşı samimi yaklaşımınız ve sunmuş olduğunuz bilgi, birikim ve tecrübeleriniz için çok teşekkür ederiz. Hayatımın her alanında eğitimde öğrendiğim bilgileri kullanacağımı ifade etmek isterim. Eğilimlerinizin her zaman bu kadar verimli geçmesini temenni ederim.

Başka program, eğitim ve etkinliklerde tekrar görüşmek dileğiyle..

Sevgilerimle.

Hamdi Abdullah Koçoğlu
Ziyaretçi
Hamdi Abdullah Koçoğlu

Değerli Ceren Hocam,

Birlikte geçirdiğimiz 3 günlük eğitim programında bize ilham veren konuşmalarınızdan ve çok güzel kazanımlar elde etmemize vesile olmanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Eğitim verdiğiniz kişilere yönelik samimi yaklaşımınızdan dolayı da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Hulusi ERMİŞ
Ziyaretçi
Hulusi ERMİŞ

Ceren hanım;
Eğitim programı genel olarak çok iyiydi. Kendiniz çok uygun bir meslek seçmişsiniz. İşinizi sevdiğiniz her halinizden belli. Kendim ve diğer katılımcılar için çok faydalı olduğunu düşünüyorum.
Teşekkürler.

Abdulkerim ORHAN
Ziyaretçi
Abdulkerim ORHAN

Değerli Ceren hocam;

Bu seminerden çok aile ortamın da hayatımı film gibi seyretmeye izlemeyi ve kendimdeki, eksikleri bize öğrettiğin için teşekkür ederim.
Saygıları sunar, sonsuz teşekkür ederim.

Ergün UZGAŞ
Ziyaretçi
Ergün UZGAŞ

Ceren hanım;

İşinizi çok severek ve isteyerek yaptığınızı gözlemledim. Herkes bunu sadece iş olarak görür. Bu 3 gün bizlere çok şeyler kattığınız için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Mehmet DEMİRAY
Ziyaretçi
Mehmet DEMİRAY

İlk günde sizin ve programınız hakkında iyi bir beklentim yok idi. Fakat belirli saatlerden sonra, bil hassa insanlara yaklaşımınız, İnsanlara bakışınız ve mimikleriniz beniz size ve anlattığınız konuyu, dinlemeye ve takip etmemi sağladı. Bur da en çok sizin sayenizde samimiyet ‘in ne kadar önemli olduğunu öğrendim. Hayatınız boyunca tüm insanlara yaklaşımınız böyle olsun.
Saygılarımla.

Bekir Hakan DURNA
Ziyaretçi
Bekir Hakan DURNA

Eğitim süresince gösterdiğiniz ilgi, alaka ve doğal yaklaşımınız dan dolayı, size teşekkür ederim. İş ve aile hayatınız da sağlık ve başarı diliyorum. Sizinle yada eğitimle 3 gün nasıl geçecek derken, inanın o kadar çabuk geçti ki buruk, bir veda şeklinde ayrılıyoruz.
Her şey gönlünüzce olsun.

Mahmut KELEŞ
Ziyaretçi
Mahmut KELEŞ

Ceren hanım;

elli bir yıllık hayatım da yaşadığım mutluluklardan birini yaşattınız bana. Allah yolunuzu açık etsin. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Bundan sonra ki hayatınızda başarılar dilerim.

Mustafa KILIÇ
Ziyaretçi
Mustafa KILIÇ

Böyle güzel bir programda sizin gibi değerli, bir hocayla olmaktan çok memnun oldum. Çok verimli bir program oldu. Çok şeyler öğrenerek ayrılacağım, her şey için teşekkürler.

Ayhan AYDIN
Ziyaretçi
Ayhan AYDIN

Hocam sizinle tanışmak güzeldi. Tüm samimiyetimle söylüyorum mesleğinizi çok severek ve dolu dolu yansıttınız. Her şey için çok teşekkür ederim. Ömür boyu sağlık, sıhhat ve mutluluk dilerim.
Saygılar.

isimsiz
Ziyaretçi
isimsiz

Sayın hocam;

İlk gördüğümde, ilk ders saatinde çok tedirgin olmuştum. Çokta utandım. Ama anladım ki iletişim uzmanı bir kişi olarak siz işinizi çok iyi yapıyor ve yaptınız. Bundan sonra ki hayatımda iletişim kurduğum çok anımda sizi mutlaka hatırlayacağım. Çünkü bu kadar iyi bir eğitim alacağımı sanmıyordum.
Saygılar sunarım. Çok teşekkürler.

Turgut ARDIÇ
Ziyaretçi
Turgut ARDIÇ

Sayın Ceren hocam;

Keşke çocuklarımız içinde sizin gibi, mesleğine önem veren ve eğitim alan kişilere değer verip saygınlık artırsa. Hocam eğitim alanında dolu dolu birisiniz. Sizleri çok sevdik, gerçekten bizlere değer verdiniz. Gerçekten bizlere çok şey kattınız, kendimizi tanımamızı sağladınız.

İbrahim ÖZKARAASLAN
Ziyaretçi
İbrahim ÖZKARAASLAN

Ceren Cebeci hocama ve çalıştığı şirketine;

Hocamızın donanımı, dinleyiciler tarafından tatmin edici bir insan, öğretici olduğunu düşünüyorum. Karşısındaki insanları kesintisiz, sonuna kadar dinlediğini en önemli özelliklerinden olduğunu düşünüyorum.
Saygılarımla.

Veysel Karabulut
Ziyaretçi
Veysel Karabulut

Sevgili Ceren hocam;
Sizlerin vermiş olduğunuz eğitimlerden öğrenmiş olduğumuz bilgileri ömür boyu hafızamızın içinde silmemeye çalışacağım. Allah sizden razı olsun Allah gönlünüze göre versin sizin gibi insanların çoğalmasını temenni ederim. Sizlere saygı ve sevgilerimi bildiririm. Allah’a emanet olun.

Birol Sayar
Ziyaretçi
Birol Sayar

Beni bana tanıtan beni benden daha iyi anlayan ruhumdaki sıkıntıları 3 günlük de olsa kendimi sıkıntı ve stresten uzaklaştıran güleryüzlü ve enerjisini her zaman hatırlayacağım Ceren hocam İyi ki varsınız iyi ki sizleri tanıdım Sağlıcakla kalın.

Ahmet Yılmaz
Ziyaretçi
Ahmet Yılmaz

Sevgili Ceren hocam,

Emek konukevinde 3 gün boyunca vermiş olduğunuz üstün performansınıza, bitmek tükenmek bilmeyen enerjiniz ile hepsinden önemlisi, güler yüzünüzle bizlere eğitim verdiniz. Her şey için sonsuz teşekkürler. Bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum. Umarım başka güzel eğitimler de tekrar görüşmek ümidiyle.

Ramazan Yamaç
Ziyaretçi
Ramazan Yamaç

Hizmet-iş Sendikası’nın düzenlemiş olduğu motivasyon ve geliştirme eğitim programına katıldım. Programda bizleri 3 gün boyu eğitim veren Ceren hocamızdan Allah razı olsun. Bizleri güncel yaşantımızda aile yaşantımızda değerlerimizi sevgiyi saygıyı ve beden dilinin önemini bizleri eğitime geldiğimizden farklı bir kişilik olarak bizleri bilgilendirdi. Bu eğitimleri daha çok verilmesini temenni ederim Saygılarımla.

Şahin Girmenç
Ziyaretçi
Şahin Girmenç

Sayın hocam Öncelikle sizi tanıdığıma çok ama memnun oldum. Sizin gibi değerli bir eğitimcinin bizim için bir şans olduğunu düşünüyorum. İyi ki varsınız, selam saygı dua ile.

Adem
Ziyaretçi
Adem

Hocam siz benim kendi kendime gelmemi kendimi kişiliğimi İçimde ki çok güzel olan fakat bunu bir türlü açığa çıkartmasında vesile olduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum. İyi ki bu seminere katılmışım ben bunları laf olsun diye söylemiyorum Ceren hocam bunu anlamışsınızdır. Benim hiç kızım yok hocam ama sizi tanıdıktan sonra gerçekten sizi kızım kardeşim olarak görüyorum. Ayriyeten Siz benim sırdaşım sayılırsınız. Hizmet-iş sendikasından Bence bu zamana kadar yaptığı en güzel program olduğunu söyleyebilirim. Hakkınızı helal edin Allah razı olsun.

Mehmet Tayyar Alkan
Ziyaretçi
Mehmet Tayyar Alkan

Motivasyon, geliştirme seminerine katılmanın kendim için çok faydalı olduğunu Ceren hocamın anlatımı, konuları işleyişi bizde, bıraktığı izleri ömrüm boyunca unutamam. Tabii ki bize bu semineri sağlayan genel başkanım Mahmut Arslan Bey’e Hizmet İş Sendikası yönetimine takdirlerimi sunuyorum. Bunun gibi seminerlerin daha sık yapılmasını arzu ederim.

Feyzullah Altun
Ziyaretçi
Feyzullah Altun

Öncelikle çok büyük teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız Ceren hocam gerçekten 3 gün nasıl geçti anlamadım. Su gibi Geçti Allah razı olsun sizden. Şu 3 gün içerisinde ne kaptıysak ne mutlu bize.

Turan Öz
Ziyaretçi
Turan Öz

Kıymetli hocam Çok samimi söylüyorum çok kıymetli seminer oldu. Çok bilgili yetenekli konunuza hakim bir insansınız. Başarılarınızın devamını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.

Kenan Büyümez
Ziyaretçi
Kenan Büyümez

Ceren hocam verdiğiniz Eğitim’den dolayı çok teşekkür ederim. Iş hayatımıza sendikalar hayatımıza ve özellikle aile hayatımıza katkı sağlayacağımız dokunuşlar da bulunup eğitim verdiniz. Samimiyetiniz ve özellikle bizlere katkıda bulunma İsteğinizi çok takdir ettim. En çok ilgimi çeken ücret alan bir eğitmen gibi değil de bir şeyler kazandırmaya katkı sunmaya çalışmanızı çok takdir ettim. Yolunuz açık olsun Allah’a razı olsun.

Burhan Avcı
Ziyaretçi
Burhan Avcı

Ilk defa severek seminere katıldım çok başarılı ve pozitif bir hoca tarafından uygulama yapıldığı için bu seminerden çok memnun kaldım Duygularımı tam manasıyla da anlatamadığım söylüyorum.

Hüseyin Gültekin
Ziyaretçi
Hüseyin Gültekin

Öncelikle bu programı uygulayan ve bizlere vermiş oldukları katkılardan dolayı hizmet-iş genel başkanlığına teşekkür ediyorum. Birlik Olduğumuz bu seminerde bizler için kalıcı ve değerli deneyimler bilgiler öğrendik ve bizlere de görevlerimiz de ve yaşamımızda önemli katkılar sağladığını düşünüyorum. Emeği geçenlerden ve hocamız Ceren hanım efendiye çok teşekkür ediyorum

Esat Eken
Ziyaretçi
Esat Eken

Ceren hanım,

Şimdiye kadar, verilen eğitim en farklı, etkileyici, faydalı, bir eğitim oldu. Konusunu samimi ve içten anlattığı aile konusu ile bizlere farkındalık sağladığı için ve mutlaka kendim ile ilgili değişim sağlayacağıma inanıyorum. Çok çok teşekkürler.

Fatih Doğan
Ziyaretçi
Fatih Doğan

Sevgili hocam,
Üç gün boyunca almış, olduğumuz eğitim için çok teşekkür ederim. Eğitime gelirken bilmediğimiz bir konu üzerine geldik. Sıkıcı olacağını düşünmüştüm. Ama gerçekten hiç sıkılmadan vaktin nasıl geçtiğini bile anlamadan bitti. Tekrar teşekkür ediyorum. Allaha emanet olun. Başarılar.

Hamza Erol
Ziyaretçi
Hamza Erol

Ceren kızımızı, içtenlikle tebrik ediyorum. Neden derseniz işini severek ve isteyerek yaptığı için bizlere, unutulmayacak şeyler öğrettiği için. Kızım gibi sevdim herşey için teşekkürler.

Mehmet Gök
Ziyaretçi
Mehmet Gök

Ceren hanım,
Size en içten,sevgi ve saygılarımı sunarım. Bu eğitim süresinde bizlere verdiğiniz çok önemli ip uçları içi sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bize gerçek kişiliğimizi ve kendimizi değerli kalmamızı sağlama açısından çok önemli konuları bizlere verdiniz. İnşallah bu konuları bizzati uygulamaya başlayabiliriz. Eğitim boyu mutlu ve başarılar. Allaha emanet olun.

Arif Özaltın
Ziyaretçi
Arif Özaltın

Değerli hocam;
Şu üç günlük dünyada, şu iki günlüğüne gelmişken, bu üç günlük eğitimi bizlere, bu kadar güzel sunduğunuz için teşekkür ederim. İyiki gelmişim.
Sayenizde bütün arkadaşlar aynı şekilde.

Mustafa Yılmaz
Ziyaretçi
Mustafa Yılmaz

Değerli hocam,
3 gün boyunca samimi, özverili ve bir o kadar da candan, sunumunuz bizleri fazlasıyla motive etti. Samimisiniz,bizim gibi oldunuz, bizim gibi davrandınız. Candandınız, yaşadıklarınızı tecrübelerinizi, hiç sansürsüz bize anlattınız. ( Aileden verdiğiniz örnekler ile ) özveriliydiniz. Bıkmadan usanmadan, hep iyi niyetli ve bir şey verebilirmiyim çabasıyda oldunuz. Sizi sevdik abla gibi, kardeş gibi, bizden biri. Saygılar sunarım.

İsmail Ekici
Ziyaretçi
İsmail Ekici

Sevgili Ceren hanım,
Öncelikle sizi tanıdığıma, çok sevindim. Vermiş olduğunuz emekler için çok teşekkür ederim. Bir birey olarak kendimde olan eksiklikleri fark etmemi sağladığınız, için teşekkür ederim. Alışılmış dışında bir eğitmensiniz. Değerli katkılarınızdan dolayı sağolun, varolun.
Size gelecek hayatınız da başarılar diliyorum.

Adil Özdemir
Ziyaretçi
Adil Özdemir

Çok değerli Ceren Cebeci hanım,
Bu yaşıma kadar gittiğim, bütün eğitim ve seminerler de almadığım bilgi ve donanımı sadece bu eğitim de bizlere, sunduğunuz için ne kadar teşekkür etsem az olduğunun kanaatindeyim. İyi ki sizinle tanıştık ve eğitim aldık, teşekkürler.
Tekrar sizinle eğitimler de buluşmak ümidi ve dileği ile.

Muhammet Çelik
Ziyaretçi
Muhammet Çelik

Saygı değer Ceren hanım ve hocamız,
Size her şeyden önce zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederim. Samimiyetiniz ve dürüstlüğünüz çok iyiydi. Sizden aldığımız eğitim her zaman hayatımız da yer alacaktır. Çok teşekkürler.
Saygılarımla.

Özgür Özdemir
Ziyaretçi
Özgür Özdemir

Ceren hanım,
Sizi siz yapan, başarılı yapan, içten ve samimi olmanız. Kitap üzerin de programa bağlı kalmayıp, yalnızca ben konuşayım, dinleyiciler konuşmasın dan ziyade, dinleyicileri de programın içine katıp, onları sevk etmeniz de çok güzel. Ayrıca kendi hayatınızdan da örnekler verip, dinleyicilerle bütünleştiniz. Hayattaki eksikliklerimizi, hatalarımızı anlamamızı sağladınız. Bize bir yol, bir rota çizdiniz. Allah sizden razı olsun. Aile hayatınız da ve iş hayatınız da başarılar dilerim.

Metin YÜKSEL
Ziyaretçi
Metin YÜKSEL

Ceren CEBECİ hanım efendi,
Öncelikle sizin gibi değerli, öğretici eğitimsel oluşunuzu tebrik eder, hacı babana ve sana sevgi ve saygılarımı sunar, bize bir çok şey kattığınız için Allah razı olsun. Tekrar teşekkür eder hayatınız da dolu dolu başarılar dilerim. İyi bir aile bireyisiniz.
Eşin ve çocuklarınla sağlık ve mutluluklar dilerim.

Mehmet Öryan ALKAN
Ziyaretçi
Mehmet Öryan ALKAN

Adıyaman’dan bu eğitim seminerine gelirken, böyle güzel ve eğitici bir eğitimin olacağını, etmiyordum. Ceren hanım, gerçekten bu performansı beklemiyordum. Hayatımda bir şey daha öğrenmiş oldum. Eğitimlere ön yargı ile yaklaşmayacağım. Bu konuda yanıldığımı itiraf ediyorum. Konuları anlatırken konular ile yaşayıp, anlamları gerçekten mükemmeldi.

Hazım
Ziyaretçi
Hazım

Sevgili hocam Ceren hanım;

Bize bu eğitimi verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. 10 yıllık sendikal hayatımda aldığım en verimli, eğitim programı oldu. Bu programların, devamında görüşmek üzere, hoşcakalın. Kendinize iyi bakın.

Şanlıurfa Hazım.

Gülay
Ziyaretçi
Gülay

Yüreğime dokunan MELEĞİM ;

Eğitim diye geldiğim masal tadında geçen 3 gün çocukluğuma gittiğim göz yaşlarımın sel olduğu, öğretilerimin yanlışlığını anne şevkatinde kuçağımıza bırakan, kafdağındaki enka kuşuyuz ve küllerimizden yeniden diye bizi cesaretlendiren Kahramanım… Cerenim
Seni Seviyorum.
Teşekkür ederim,herşey için.

İkbal AÇIK
Ziyaretçi
İkbal AÇIK

Sevgili Ceren hocam;
böyle bir eğitimde bizi biraraya getiren sendikamıza ve size çok teşekkür ediyorum.
Sıkılmadan, zevk alarak dolu dolu 3 gün geçirdim.
Hayatımıza dokunup,reng kattınız. Başka bir programda veya hayatımızın herhangi bir anında yeniden görüşmek üzere hoşçakalın.

Esma Hatun TAŞPINAR
Ziyaretçi
Esma Hatun TAŞPINAR

İyiki varsın,iyiki tanıdım ruhuma dokundun ve artık ruhumun kanatları var.
Bir ömür sevgiyle kalalım. Cansın…

İlkay BURUNEREN
Ziyaretçi
İlkay BURUNEREN

Merhaba Ceren hocam,
Birlikte geçirdiğimiz üç günden öyle keyif aldım ki içimde farklı bir insan varmış da sanki ben onu zorla tutuyor gibiymiş ve siz bu zorla tuttuğum kişiyi açığa çıkarmama yardım ettiniz. Çılgın bir İlkayla yaşamak bundan sonraki hayatımda çok daha keyifli olacak.
Size tüm yaşamınız boyunca sağlık,mutluluk ,başarı ve huzur diliyorum.
Teşekkür ederim.

Saniye Akgüner TAŞLICA
Ziyaretçi
Saniye Akgüner TAŞLICA

Sevgili Ceren hocam,
Çok güzel bir yolculuğa çıktım,kendi içime doğru olan bir yolculuk… Yeni başladığım, umarım başarırım dediğim anda,bir anda karşıma çıkan ve elimden tutan siz oldunuz.En doğru şekilde gidebilmeyi hatta sen bunu başarmaya başlamışsın diyerek daha hızlı yol almama sebeb olan kişi oldunuz.Muhteşem eğitim programınızla güler yüzünüzle ve samimiyetinizle bize daha çok ”biz olmayı” öğrettiğiniz için binlerce teşekkürler.
Daha çok hayata dokunmanız dileğimle.
Sonsuz başarılar.

Şükran Melek ELÇİN
Ziyaretçi
Şükran Melek ELÇİN

Ceren hocam,
Çok tatlı, insanın içini ısıtacak,bir insanın olmassa olmazları olacaklarından biri… Tanıştığıma, konuştuğuma,sarıldığıma çok mutlu oldum. Zincirlerimi kırabildim mi ? Evet sarılabildim… Hatta öptüm onu, hayatımda öptüğüm istisna isimlerden biri oldu benim için, seni seviyorum.
Teşekkür ederim.

Zehra Önal GENÇ
Ziyaretçi
Zehra Önal GENÇ

Öncelikle bu eğitim için içtenlikle teşekkür ederim. Ankara benim için bana sizi kazandırdı. Benim için hoca yerine bir dost hissiyatı sağladınız. Burdan giderken heybeme bir dost almış oldum. Bu dostluğun daimi olmasını dilerim Allah’tan. Size hayatınız boyunca aileniz ve sevdiklerinizle dolu dolu bir hayat temenni ederim.
Sihirli bir değnek gibisiniz, dokunduğunuz insanlara özünü gösteriyorsunuz. Sizin gibi insanların çoğalması, dünyayı ne kadar yaşanır,nefes alınır bir hale getirir. Sizin gibi Kaliteli ve dolu insanların çoğalmasını temenni ediyorum.
Sizi seviyorum dostum.

Gül ORUK
Ziyaretçi
Gül ORUK

Ceren hocam, bu eğitim programında aldığım bilgileri,tüm yaşamımda uygulayacağım. Pozitif insan olmaya devam edeceğim yeri ve zamanı geldiğinde karışık tostlar yapacağım.
İçimdeki yaratıcı çocuğu hep destekleyeceğim, daha çok sosyal insan olacağım,içimdeki kapanıklığı çöpe atacağım.
Teşekkürler.